0 produktów – 0.00 zł

Fonowy zapis rezonansu

RGAmed – fonowy zapis rezonansu IFTRGAmed - fonowy zapis rezonansu

IFT (Fonowy Zapis Rezonansu) jest to oddzielna gałąź terapii falami milimetrowymi.

Każda żywa komórka – nie tylko ludzka, ale również organizmów pasożytniczych w ludzkim organizmie – posiada swoje unikalne wibracje – częstotliwości fal milimetrowych.

Opracowano sposób na nagranie tych częstotliwości (wibracji) wykorzystując „dysk twardy” umieszczony w krysztale RGAmed.

Zapisu tych częstotliwości dokonuje się z wykorzystaniem programu nr 1, który trwa 1 minutę.

Nagraną informację kryształ pamięta do czasu aż ponownie zostanie użyty z wykorzystaniem programu nr 1 albo 2.

Po nagraniu informacji i odpięciu kryształu od kabla uruchamia się proces automatycznej emisji częstotliwości dokładnie dopasowanych do potrzeb organizmu.

Informacje nagrane na krysztale możemy z powodzeniem przenosić na zestrukturyzowaną wcześniej wodę – wtedy taka woda będzie miała właściwości dokładnie dopasowane do potrzeb – stanie się „lekarstwem homeopatycznym”.

Nagranie informacji na kryształ może następować z różnorodnych miejsc:

 • miejsce bólu;
 • zmiany skórne;
 • miejsca chore;
 • punktu akupunkturowe;
 • miejsca gdzie najbliżej jest do narządów wewnętrznych;
 • wydzielina ciała – ślina, mocz, kał, łzy, ropa, wymaz z gardła i inne.rga10

Kryształ możemy również nosić przyklejony plastrem na ciało – miejsce aplikacji kryształu uzależnione jest od etapu leczenia i dokładnie opisane w instrukcji.

Mogą to być następujące miejsca:

 • miejsce odczytu informacji
 • punkty akupunkturowe
 • inne

Kryształ nosimy naklejony na ciało w zależności od zaawansowania i rodzaju choroby od 1 do 12 godzin. Najlepiej non-stop dbając jedynie o to aby informacja na krysztale była odświeżana – czyli nagrywana od nowa co minimum 8 godzin ponieważ wtedy terapia będzie najbardziej dopasowana do potrzeba organizmu. Informacja z organizmu czy wydzielin ciała „przeterminowa” nie zaszkodzi, ale nie przyniesie też pożądanych efektów terapeutycznych.

Jeżeli nagrywamy informację z wydzielin ciała należy zadbać aby zawsze wydzieliny były świeżo pobrane z organizmu.

Aby oczyścić kryształ z informacji dokonuje się nagrania (Pr 1) z kryształem odwróconym w powietrze.

Przykładowo stan zapalny dzięki stymulacji IFT leczy się dwukrotnie szybciej. Kopiuje się kryształem (Program 1) częstotliwości stanu zapalnego w organizmie, a poprzez przesłanie zwrotne tych częstotliwości do organizmu (kryształ odpięty od RGAmed), walka nasila się i odporność organizmu ulega wzmocnieniu.

Co bardzo istotne – kryształ wysyłając w kierunku organizmu nagrane częstotliwości wzmacnia ludzkie komórki, a osłabia komórki pasożytów. Nawet trudno zwalczane wirusy i bakterie mogą być w ten sposób eliminowane przez organizm.

Kryształ dostraja się sam automatycznie do każdego czynnika chorobotwórczego (powodującego chorobę), np. wirusa, który zaatakował organizm  lub obszaru bólu różnego rodzaju, czy stanów zapalnych i dokonuje zapisu – swoistego rodzaju „obrazu choroby”.

Nie jest to jednak diagnoza – kryształ nie wie o tym jaki typ wirusa lub zarazku szkodliwie oddziałuje na organizm. W związku z tym, zadaniem samego człowieka jest znalezienie strefy optymalnej dla działania kryształu, a wszelkie wskazówki znajdują się w instrukcji dołączonej do urządzenia.

Jest to niezwykle skuteczny proces leczenia chorób i dolegliwości pomimo, że jego działanie jest niezwykle trudne do wytłumaczenia.

Korzystając z podstaw homeopatii, że podobne leczy podobne – wibracje zwracane do organizmu znoszą negatywne wibracje pochodzące z organizmu powodując tym samym konkretne efekty lecznicze.

rga11

Fonowy zapis rezonansu to forma homeopatii elektronicznej

Ponieważ terapia IFT jest bezpieczna, nie ma efektów ubocznych, może być stosowana dla wszystkich rodzajów problemów zdrowotnych – nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania fonowego zapisu rezonansu.

Fonowy zapis rezonansu może być stosowany w każdym wieku i dla każdej choroby.

Inne wykorzystanie Fonowego Zapisu Rezonansu

 • Możemy nagrać wibracje antybiotyków, innych lekarstw, insuliny, kolegenu czy innych kosmetyków. Kryształ przeniesie odpowiednie leczące wibracje na nasz organizm oraz na wodę.
 • Nagranie informacji na wodę – Kryształ z zapisanymi chorobowymi wibracjami naklejamy na naczynie w wodą strukturalną (bez wpinania do RGAmed), ucząc tym samym wodę naszych wibracji dzięki temu woda będzie dla nas idealnym lekarstwem!

Terapia Fonowego Zapisu Rezonansu jest jednym z 3 obszarów działania RGAmed, a dzięki kompleksowemu leczeniu możemy uzyskać rewelacyjne rezultaty lecznicze!

rga12Pozostałe obszary działania aparatu RGAmed

1.ZAPPER czyli program przeciwpasożytniczy.

2. Terapia falami milimetrowymi (NWC) – wprowadzanie do komórki wzorcowych drgań zdrowych komórek – nazywana terapią skrajnie wysokiej częstotliwości.